Nasz cel

NASZYM CELEM JEST WSPANIAŁY KOBIETY

Chcesz poznać sekret życia? To białko. Białko jest podstawowym budulcem naszego ciała, dzięki czemu jesteśmy zdrowsi i pomagamy żyć dłużej.

Chcemy pomóc kobietom żyć zdrowiej.

Prowadzimy rewolucję białkową. Od 2017 roku wzmocniliśmy ponad 350 000 kobiet. Firma została pierwotnie założona przez dwóch studentów, którzy jeszcze nie wiedzieli, jaki rodzaj białka jest odpowiedni dla kobiet. Wszystkie białka były skierowane do mężczyzn, z męskimi opakowaniami używanymi przez mężczyzn i kulturystów, chociaż kobiety potrzebują tyle samo białka.

Podobnie jak pieniądze i władza, białko nie jest tylko dla mężczyzn. Kobiety zasługują na to, by stać się silniejszym. Dlatego produkujemy białko dla kobiet. Jesteśmy zespołem, wiemy, jak to jest-wiemy, jak to jest czuć się niemotywowanym i powolnym postępem. Ale wiemy też, jak to jest czuć się cholernie dobrze!

TO ZA CZYM STOIMY

TO ZA CZYM STOIMY

To, co widzisz, jest tym, co dostajesz. Jesteśmy w pełni odpowiedzialni za wszystkie nasze produkty prosto z naszej fabryki do Twojego domu, abyś mógł zobaczyć wyniki.

ROZUMIEMY

Rozumiemy Coś takiego się dzieje. Życie nie jest czarno-białe. Nie można całkowicie kontrolować świata 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, ale wiemy, że jutro wrócisz do tego.

INSPIRUJEMY

Nie pozwolimy ci zadowolić się mniej, niż na to zasługujesz. Jesteśmy tutaj, aby zmotywować cię do rezygnacji. Pomagamy Ci osiągnąć Twój cel. Naszym celem jest wzmocnienie cię

JESTEŚMY RÓŻNI

Wszystkie nasze kobiety mają różne kształty i rozmiary. Wszystko, co robimy i za czym się opowiadamy, ma na celu zapewnienie dobrego samopoczucia i dobrego wyglądu. Prawdziwa siła, fizyczna i psychiczna, ma równie ważne znaczenie.